Historický triumf

Image

22. listopadu 2017 vystoupil na pódium v londýnském hotelu Hilton v Park Lane muž ve smokingu, aby si vyzvedl cenu za nejlepší zabezpečovací systém roku. Jen o pár vteřin před tím celý sál utichl, když se všichni dozvěděli, že byla cena udělena čerstvému nováčkovi na trhu společnosti Ajax Systems Inc. a ne žádnému z velkých hráčů, jako je například Avigilon, Axis, Tyco nebo Pyronix. Poprvé v historii tak získal ocenění Security & Fire Excellence Awards výrobce z východní Evropy.

"Obecně jsme, co se týče cen, skeptičtí, avšak předběhnout konkurenci, která dlouhodobě a úspěšně působí na trhu je pro nás neocenitelné. Každý den v Ajaxu uvažujeme o způsobech, jak zlepšit životy lidí. Toto vítězství potvrzuje, že všechno, co jsme dělali, mělo svůj přínos. Všechny ty roky vývoje, druhá generace zabezpečovacího systému Ajax, vytvoření unikátního operačního systému Hubu svépomocí a bez využití outsourcingu."

Ajax Winner2

"Ocenění, které jsme získali od přísné mezinárodní poroty, je bezpochyby významný úspěch. Pro nás je však důležitější důvěra našich zákazníků. Lidí kteří se každý den spoléhají na produkty Ajax - ti kteří pracují, jezdí na dovolenou, zatímco naše zabezpečovací systémy chrání jejich domovy a majetek. Na tyto lidi budeme vždy myslet primárně a až pak na všechno ostatní."

Ajax Winner3

O ocenění Security & Fire Excellence Awards

 

Nejninovativnější a nejspolehlivější produkty týkající se bezpečnosti a požární ochrany na trhu jsou pod záštitou veletrhu IFSEC International a FIREX International od roku 1999 vybírány a oceňovány. Každoročně se stovky předních světových firem snaží získat ocenění v jedné z 25 kategorií. Vítěz tak získá všeobecné uznání, že je ve své kategori nejlepší.

O nás

Autorizovaný dovozce produktů Ajax

pro Českou a Slovenskou republiku je

společnost SAFE HOME europe

Připojte se k nám
 
ajax web logo 01
Copyright © 2019 smart-alarm.eu

Na veškerý obsah se vztahují autorská práva.

Vyhledávání