Ajax PRO Desktop - Aplikace pro skutečné profesionály

Image

Ajax PRO Desktop je profesionální software, který pomáhá zjednodušit správu a údržbu zabezpečovacích systémů Ajax montážním firmám a obsluze dohledových a poplachových přijímacích center (DPPC, dříve PCO - pult centrální ochrany). Pomocí aplikace Ajax PRO Desktop a běžného počítače nyní můžete rychle konfigurovat nainstalované systémy, měnit jejich nastavení, spravovat přístupová práva a zobrazit aktuální stav systému a jednotlivých komponentů. 

Aplikace je určena pro 32 i 64 bitové verze operačního systému Windows 7, 8 a 10. Software je maximálně optimalizován, aby byl zajištěn jeho plynulý chod i na méně hardwarově vybavených počítačích. 

Minimální požadavky:

  • OS: Microsoft Windows 7, 8, 10 (32bit a 64bit);
  • CPU: Intel / AMD 1.2 GHz;
  • GPU: 3D akcelerátor;
  • RAM: 2 GB;
  • HDD: 200 MB.

 

Seznamte se s novou aplikací

 

Použitelnost. Montážní firmy a obsluha DPPC získává nástroj pro monitorování klientských Hubů a konfiguraci systémů na základě požadavků zákazníků.   

Rychlost. Do aplikace je možné přidat tisíce Hubů, aniž by docházelo ke snížení jejího výkonu nebo zamrzávání. Donedávna bylo nutné pro konfiguraci Hubu připojení přes webové rozhraní, které nebylo navrženo pro takové zatížení. 

Přístupnost. Rozhraní aplikace Ajax PRO Desktop se nijak neliší od rozhraní mobilní aplikace nebo webového rozhraní. Můžete tak pracovat v prostředí, na které jste už zvyklý a které velmi dobře znáte. 

Vývoj. Stejně jako u mobilní aplikace bude i Ajax PRO Desktop pravidelně rozšiřována o nové funkce v rámci automatických aktualizací. Mezi hlavní priority je uvolnění verze pro operační systém MacOS, integrace push notifikací a optimalizace výkonu.  

 

Ajax PRO Desktop v akci

 

Rychlé vyhledávání. Požadovaný Hub je možné najít mezi tisícovkami dalších během několika vteřin pomocí ID čísla nebo názvu.

Ajax PRO Quick Search

 

Detailní informace o zabezpečeném objektu. V aplikaci se zobrazuje aktuální stav systému a jednotlivých připojených komponentů.

Ajax PRO Information

 

Konfigurace Hubu a detektorů. Změnu nastavení Hubu nebo jednotlivých detektorů je možné provádět vzdáleně odkudkoliv.

Ajax PRO Configure

 

Prohlížení událostí. Výpis systémových událostí obsahuje podrobné informace o datu, času, typu události a uživateli, kterého se událost týká. Pro větší přehlednost jsou jednotlivé typy událostí barevně odlišeny.

Ajax PRO Events

 

Podpora nových funkcí. Aplikace Ajax PRO Desktop podporuje nejnovější systémové funkce jako jsou například skupinový mód, nastavení individuálních práv uživatelům atd., které byly implementovány s aktualizací Hub OS 2.6 Malevich.  

Ajax PRO Features

 

Řízení přístupu. Aplikace umožňuje snadné vytváření a konfiguraci uživatelských účtů a systémových práv.

Ajax PRO Access

O nás

Autorizovaný dovozce produktů Ajax

pro Českou a Slovenskou republiku je

společnost SAFE HOME europe

Připojte se k nám

 
ajax web logo 01
Copyright © 2019 smart-alarm.eu

Na veškerý obsah se vztahují autorská práva.

Vyhledávání