Rok 2016 v číslech

Image

Na konci roku je vždy prostor k bilancování a hodnocení provedené práce. Rok 2016 byl pro společnost Ajax Systems Inc. v mnoha ohledech výjimečný - došlo k rozšíření portfólia o několik nových výrobků a vstupu společnosti na mezinárodní trhy. Výsledky jsou působivé, avšak v nadcházejícím roce jsou ambice Ajax Systems Inc. mnohem vyšší.

 

Tým

Jedním z nejcennějších firemních aktiv jsou zaměstnanci. Úspěch výrobku je závislý na každém zaměstnanci, kterému "projde pod rukama".  Z toho důvodu si společnost Ajax do svého týmu pečlivě vybírá pouze spolehlivé a kvalitní pracovníky. Ačkoliv společnost neustále roste, zaměstnanci neztratili stejný pocit odpovědnosti, svobody a kreativity jako na začátku.

Ajax in Figures Employees

 

Produkt

Rok 2016 byl uzavřen portfóliem čítajícím 13 produktů Ajax, spuštěním Ajax cloud serveru, mobilních aplikací pro iOS a Android a webovou aplikací. Mnoho práce bylo vykonáno, ale ještě více práce Ajax čeká. Společnost má své cíle a zná i cestu, jak jich dosáhnout. Díky tomu se výrobky Ajax dostávají do povědomí odborné i laické veřejnosti razí si svou cestu na trhu komerční bezpečnosti.

Ajax in Figures Product line

Ajax in Figures Production

Ajax in Figures Software Releases

Ajax in Figures Languages

Ajax in Figures Installs

Ajax in Figures Tests

 Ajax in Figures JIRA Tasks

Ajax in Figures Issues

 

Byznys

Úspěch v dnešní době tkví v rychlosti. Tempo komunikace, rozhodování, přizpůsobení potřebám trhu - to vše vede k rychlému růstu. Někdy se může zdát, že má den příliš málo hodin pro splnění všech úkolů a dosažení cílů. S tím však člověk nic nezmůže je potřeba čas využít maximálně efektivně.

Ajax in Figures Visitors

Ajax in Figures Traveled km

Ajax in Figures Exhibitions

Ajax in Figures Cooperation queries

Ajax in Figures Countries 

O nás

Autorizovaný dovozce produktů Ajax

pro Českou a Slovenskou republiku je

společnost SAFE HOME europe

Připojte se k nám

 
ajax web logo 01
Copyright © 2020 smart-alarm.eu

Na veškerý obsah se vztahují autorská práva.

Vyhledávání