Rok 2017 v číslech

Image

Po impozantním roce 2016 mnoho lidí předpovídalo, že společnost Ajax Systems Inc. takový tlak nevydrží a upadne v zapomnění. Opak byl však pravdou. Tým byl rozšířen o celou řadu špičkových specialistů, došlo ke zvýšení produkce, rozšíření působnosti na mezinárodních trzích a k zisku jednoho z nejprestižnějších ocenění v oblasti průmyslu komerční bezpečnosti. 

 

Tým

Tým pracovníků se neustále rozšiřuje. Na jedno volné pracovní místo obdrží společnost Ajax v průměru několik desítek žádostí. Profesionály přitahují výzvy, kterým musí čelit a zároveň míra svobody, která je jim při rozhodování poskytována. Díky této míře nezávislosti je jednodušší řešit problémy. 

Ajax in Figures Employees 2017

Produkt

V průběhu léta 2017 byl uveden zcela nový operační systém - Hub OS Malevich. Jednalo se o přelomový okamžik, poněvadž díky této změně je umožněno snadno a rychle vyvíjet a implementovat nové funkce, které neustále rozšiřují možnosti zabezpečovacího systému Ajax. Za zmínku stojí zejména možnost integrace IP kamer výrobců třetích stran do systému. V příštím roce je naplánována aktualizace cloudového serveru s rozšířenou funkcionalitou. 

Ajax in Figures HubOS 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Product line 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures New Devices 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Production 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Software Releases 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Languages 2017

Ocenění

V roce 2017 se stal zabezpečovací systém Ajax nejoceňovanějším bezdrátovým zabezpečovacím systémem v Evropě. Největším úspěchem bylo obdržení ocenění za nejlepší zabezpečovací systém roku odbornou komisí na veletrhu IFSEC ernational v Londýně.

Ajax in Figures Awards 2017   

Byznys

Pokud byl rok 2016 u Ajax Systems Inc. ve znamení rychlosti, pak rok 2017 byl naopak ve znamení zvyšování kvality. Obchodní partneři byli ohromeni výsledky prodeje na domácím trhu. K rapidnímu nárůstu tempa prodeje pak došlo např. i v Itálii, Španělsku, Norsku, Švédsku a Dánsku.

Ajax in Figures Sales 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Countries 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Cooperation queries 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Traveled km 2017

⚡⚡⚡

Ajax in Figures Visitors 2017

Co bude dál?

Rok 2018 bude ve znamení zaměření na progresivně se vyvíjející trendy v průmyslu komerční bezpečnosti, jako je video kamerový dohled, domácí automatizace apod. Mimo to má společnost Ajax Systems Inc. dále rozvíjet a posilovat své postavení na mezinárodních trzích. Máte se vskutku na co těšit! 

Ajax Full Speed Ahead 

O nás

Autorizovaný dovozce produktů Ajax

pro Českou a Slovenskou republiku je

společnost SAFE HOME europe

Připojte se k nám

 
ajax web logo 01
Copyright © 2019 smart-alarm.eu

Na veškerý obsah se vztahují autorská práva.

Vyhledávání